Канальний вентилятор для круглих повітроводів Soler&Palau VENT-125NK

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 390 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2620 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 243 х 243 х 197 мм |
| Споживана потужність, Вт | 60 Вт |
| Робоча температура, °C | -20°С до +60°С |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Термостійкість |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau VENT-125 NK це канальний вентилятор промислового класу, який використовується в якості елемента припливно-витяжної вентиляції для складів, складальних цехів, невеликих торгових центрів та супермаркетів, офісних будівель та закладів громадського харчування.
Може працювати не тільки для вентиляції зони перебування відвідувачів у ресторанах, але й для припливної вентиляції на кухнях або допоміжної витяжної там же.
Діапазон його робочих температур складає від -40 до +60 градусів за Цельсієм і він стійкий до вологи (клас захисту оболонки IP 44, клас ізоляції F), що дозволяє однаково добре справлятися з поставленими завданнями.
Про технічні параметри
При скромних розмірах, підключення до повітроводів діаметром 125 міліметрів, він забезпечує максимальний об'ємна витрата повітря в
390 кубометрів на годину.
Клемна коробка виведена за межі корпусу, з зовнішнього боку, термічний захист від перевантаження вбудований. Монтажний кронштейн йде в комплекті, позбавляючи покупця від додаткових витрат і ризику купівлі неякісних комплектуючих.
Оскільки VENT-125 NK сумісна з усіма додатковими приналежностями від Soler&Palau для круглих канальних вентиляторів, то при створенні припливно-витяжної вентиляційної системи з нуля можна бути впевненим у надійності такого рішення та можливості його подальшого розширення.








