Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau DECOR-300 C 'Z'

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 250-280 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2240 об/хв |
| Опції керування | Світловий індикатор, Захист від перегріву, Кулькові підшипники |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 200 х 200 х 129 мм |
| Споживана потужність, Вт | 23 Вт |
| Робоча температура, °C | от 0°С до +40°С |
| Вага | 1.44 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150-160 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
S&P DECOR-300 C Z — це витяжний осьовий вентилятор, який забезпечує для ефективну вентиляцію в побутових приміщеннях з високою вологістю.
Конструкція S&P DECOR-300 C Z
Вентилятор має класичний дизайн, а надійні технічні рішення роблять його використання зручним та довговічним:
Корпус вентилятора забезпечує довговічність та збереження естетичного вигляду, оскільки виготовлений із високоякісного пластику, стійкого до зовнішнього впливу.
Однофазний електродвигун оснащений кульковими підшипниками, що гарантує тривалий термін служби (до 30 000 годин).
Вбудований зворотний клапан перешкоджає проникненню неприємних запахів та пилу з вентиляційної системи.
Світловий індикатор сповіщає про підключення приладу до електромережі.
Вентилятор оснащений системою захисту від перегрівання, що робить його експлуатацію безпечною навіть при постійному включенні.
Переваги вентилятора Soler&Palau DECOR-300 C Z
Вентилятор DECOR-300 C Z відзначається енергоефективністю та надійністю конструкції. Він має низьке споживання енергії при високій продуктивності що забезпечує економію електроенергії, а високоякісні компоненти та захист від перегріву гарантують довготривалу та безпечну експлуатацію.
Монтаж та експлуатація вентилятора Soler&Palau DECOR-300 C Z
Вентилятори Soler&Palau DECOR-300 C Z мають клас захисту ІР Х4 та не потребують заземлення. Вони підходять для настінного та стельового монтажу з стандартними повітропроводами діаметром 150-160 мм, що забезпечує гнучкість встановлення в різних приміщеннях. Передня панель вентилятора знімається, тому процес очищення та обслуговування вентилятора є простим для споживача.
Вентилятор Soler&Palau DECOR-300 C Z є оптимальним вибором для забезпечення якісної вентиляції в приміщеннях середнього та великого розміру, поєднуючи в собі сучасний дизайн, надійність та функціональність.


















