Осьовий вентилятор для ванної Helios M1-100 Р

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Helios |
| Розхід повітря | 75/90 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 25/30 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2250/2650 об/м |
| Опції керування | Датчик руху |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 147 х 147 х 131-87 мм |
| Споживана потужність, Вт | 5/9 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Серія витяжних вентиляторів HELIOS M1 завдяки своїм компактним розмірам, може монтуватися в приміщеннях з невеликою площею. Пристрої розроблені з різними функціями. Одна з них — датчик руху в моделі М1-100 Р.
Активація вентилятора M1-100 P здійснюється, коли людина заходить в приміщення. Це можливо завдяки вбудованому інфрачервоному датчику. Тривалість роботи вентилятора становить 6 хвилин. Якщо датчик протягом цього часу фіксує повторний рух — робота обладнання не припиняється. Після того як людина виходить з приміщення витяжка повітря триває 6 хвилин.
Активувати роботу можна і за допомогою вимикача світла в приміщенні.
Корпус вентилятора захищає механізм від води і потрапляння дрібних частинок (клас захисту IP45). Завдяки таким властивостям вентилятор можна застосовувати у ванних кімнатах і санвузлах.
Кулькові підшипники двигуна забезпечують легкий хід крильчатки і дозволяють працювати в режимі постійного навантаження, не втрачаючи свою продуктивність.
Двигун пристрою обладнаний захистом від перегріву, який автоматично вимикає вентилятор при перевищенні допустимого значення. Після охолодження, двигун запускається знову.
Пристрій працює у двох швидкісних режимах. При одному максимальна витрата повітря становить 75 м3 / год, а при іншому - 90 м3 / год.
Монтаж обладнання здійснюється в повітропроводи з діаметром 100 мм. При цьому необхідна монтажна глибина може становити від 52 до 96 мм. Встановити апарат можна в вертикальному і горизонтальному положеннях. Розміщення кабельного відсіку навколо корпусу і наявність в комплектації безгвинтових клем дозволяють швидко під'єднати пристрій до електрики.
Якщо вас цікавить модель з вмонтованим датчиком руху, звертайтеся в салон кліматичного обладнання Альтер Ейр за телефоном 0800330828 або залишайте заявку на сайті alterair.ua















