Осьовий вентилятор для ванної Helios M1-100 NC

Осьовий вентилятор для ванної Helios M1-100 NC
9 537 грн
7 630 грн
-20%
Код товару: a-L6172
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Helios
Розхід повітря:
75/90 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
25/30 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий вентилятор для ванної Helios M1-100 NC
| Бренд | Helios |
| Розхід повітря | 75/90 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 25/30 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2250/2650 об/м |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 147 х 147 х 131-87 мм |
| Споживана потужність, Вт | 5/9 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Модель вентилятора M1-100 NC німецької компанії HELIOS прекрасно підійде для невеликих приміщень: ванних кімнат, санвузлів, комор і т.д. Активація вентилятора здійснюється автоматично паралельно з включенням світла в приміщенні. Дана модель виконана з вбудованим таймером на включення / вимикання пристрою.
У вентиляторів моделі M1-100 NC можливо відкласти відключення на 6, 10, 15 або 21 хвилину. Крім цього, можна налаштувати і час, через яке буде включатися обладнання після того, як запалиться світло (45, 90 і 120 с).
Можна встановити функцію періодичного включення, це дозволить здійснювати регулярну витяжку навіть в разі відсутності мешканців. Періодичність може становити 8, 12 і 24 години.
Вентилятори працюють в двох режимах потужності, максимальна витрата повітря яких становить 75 і 90 м³/год. Пристрій володіє інноваційною технологією ultraSilence, яка забезпечує безшумну роботу механізму.
Корпус вентилятора M1-100 NC виготовлений з міцного пластику зі ступенем захисту IP45. Це означає, що механізм захищений від потрапляння в нього дрібних частинок і води. Тому його можна використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості.
Вентилятор можна встановлювати в горизонтальному і вертикальному положеннях. Монтаж здійснюється в стіни, вентиляційні шахти і перекриття в стелі. Номінальний діаметр повітропровода повинен становити 100 мм. У базову комплектацію входять безгвинтові клеми, які спрощують процес підключення до електромережі.
Зацікавила модель? Щоб купити або отримати консультацію звертайтеся до офіційного дилера Альтер Ейр за номером 0-800-33-08-28 або залишайте заявку на сайті alterair.ua
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити
















