Осьовий вентилятор для ванної Helios M1-100 F

Осьовий вентилятор для ванної Helios M1-100 F
11 562 грн
9 596 грн
-18%
Код товару: a-L6175
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Helios
Розхід повітря:
75/90 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
25/30 дБа
Тип монтажу:
Вбудований
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий вентилятор для ванної Helios M1-100 F
| Бренд | Helios |
| Розхід повітря | 75/90 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 25/30 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2250/2650 об/х |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 147 х 147 х 131-87 мм |
| Споживана потужність, Вт | 5/9 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Запітніле дзеркало, пар у ванній кімнаті після душу, неприємні запахи з санвузла — все це викликає дискомфорт. Щоб уникнути таких неприємних моментів в будинку німецька компанія HELIOS випустила серію вентиляторів М1-100, в яку входить модель HELIOS М1-100 F.
Модель виготовляється з датчиком вологості. Він дозволяє своєчасно включити механізм, якщо в приміщенні підніметься рівень вологи. Якщо він збільшується поступово, то вентилятор автоматично включається при досягненні максимального значення. Якщо показник буде швидко підвищуватися, то система включить вентилятор на повну потужність, не чекаючи досягнення максимального значення. Така особливість дозволяє швидко і ефективно видалити вологу і запобігти її накопиченню в приміщенні. Таким чином не псуються оздоблювальні матеріали та не утворюється цвіль. Електронна система обладнання допомагає розрядити повітря і перешкоджає поширенню неприємних запахів.
Корпус обладнання виготовлений з міцного пластику і оснащений ступенем захисту IP45, який запобігає пошкодженню і потраплянню води в механізм обладнання.
Двигун оснащений підшипниками, які забезпечують продуктивну роботу механізму протягом тривалого часу (їх робота розрахована на 40 тисяч годин).
Пристрій оснащений спрямляючим апаратом, що знімається і герметичним зворотним клапаном, який запобігає потраплянню відпрацьованого повітря назад в приміщення.
Ненав'язливий мінімалістичний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр ванної кімнати або санвузла. Повітря в вентилятор потрапляє по периметру, завдяки чому лицьова панель залишається чистою довгий час.
Низьке споживання енергії при високому витрачанні повітря говорить про високу ефективність і енергозберігаючий пристрій.
Потрібна модель з вбудованим датчиком вологості? Телефонуйте до компанії Альтер Ейр по телефону 0800330828 або залишайте заявку на сайті alterair.ua
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити






















