Осьовий вентилятор для ванної Elicent Elegance 120 PULL CORD, зі шнуровим вимикачем

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 165 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36,7 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Шнуровий вимикач |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180 х 180 х 91 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Elicent ELEGANCE 120 PULL CORD - модель побутового витяжного вентилятора, призначеного для усунення забрудненого повітря, неприємних запахів і підвищеного рівня вологості. Усунення відпрацьованих повітряних потоків здійснюється прямо на вулицю або в повітропровід невеликої довжини.
Дизайн обладнання виконаний в класичному стилі. Глянцева передня панель виконує як естетичну функцію і служить повноцінним предметом декору, так і практичну, не даючи пилу та іншим дрібним частинкам потрапляти в корпус. Завдяки невеликим розмірам вентилятор можна встановлювати в приміщеннях з обмеженим вільним простором. Монтаж проводиться в отвір повітропровіду на стіні або в підвісній стелі.
Високі показники продуктивності гарантує економічний двигун на кулькових підшипниках. Ресурс роботи якого складає до 30 000 годин безперервної роботи. Активація відбувається за допомогою шнурового вимикача.
Забір повітря здійснюється рівномірно з усіх боків, що позитивно впливає на показники вологості в приміщенні. Таким чином ви можете уникнути появу бактерій грибка і вогкості. Вбудований зворотний клапан запобігає потраплянню відпрацьованого повітря з вентиляційного каналу назад в приміщення. Завдяки даній опції повітря в приміщенні буде залишатися свіжим і чистим.
Так само вентилятор оснащений захистом від попадання бризок води IPx4 і термозахистом, завдяки якому пристрій може ефективно функціонувати при температурі 40 градусів. Корпус виготовлений з міцних і надійних матеріалів, стійких до негативного впливу навколишнього середовища. Низький рівень шуму дозволить зберегти комфортні умови під час роботи обладнання.
Більш детальну інформацію ви можете отримати у спеціалістів компанії Альтер Ейр за номером телефону 0-800-33-08-28.




















