Осьовий вентилятор для ванної Elicent Eco-line 100 GG T, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 90 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБ |
| Тип монтажу | Настінний, Стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | до 2000 об/хв |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 155х155 мм |
| Споживана потужність, Вт | 11 Вт |
| Робоча температура, °C | до +40°C |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Осьові вентилятори побутові Elicent Eco-line 100 T GG мають дуже широке коло застосування, вони можуть видаляти повітря з невеликих приміщень, продуктивність даної моделі 90 м3/год. Можуть видаляти повітря безпосередньо назовні або через невеликі вентиляційні канали.
За запитом може комплектуватися таймером роботи та датчиком вологості, що допоможе вам максимально оптимізувати роботу вентилятора і зменшити ваші витрати на електроенергію. Всю що надходить у вентилятор бруд затримує передня панель, вона знімається для спрощення внутрішнього і зовнішнього очищення.
Може бути три види виконання, автоматична заслінка, гравітаційні жалюзі та звичайна сітка. Компанією Elicent були визначені основні переваги даної серії вентиляторів, це безшумна і безперебійна робота на протязі довгого часу.
Купити вентилятори Elicent Eco-line 100 GG T можна в компанії "Альтер Ейр", наші менеджери нададуть детальну інформацію по вентиляторам Elicent, допоможуть підібрати підходящу для вас модель, так само компанія "Альтер Ейр" може надати допомогу в монтажі купленого вами обладнання.
Кваліфіковані монтажні бригади швидко і якісно змонтують вибране вами обладнання. Elicent Eco-line 100 GG T, вдале рішення для вентиляції вашого приміщення.
Детальну інформацію та ціни на вентилятори Elicent Eco-line 100 T GG Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Elicent Eco-line 100 GG T


















