Systemair KDRD - канальний вентилятор для квадратних каналів воздуховода

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 54,4 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP54 |
| Номінальна частота обертання | 1397 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Квадратний |
| Розхід повітря | 4838 м³/ч |
| Розміри, мм | 500х500 мм |
| Споживана потужність, Вт | 462 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 27 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 500x500 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Вентилятори канального типу Systemair KDRD виготовляються для припливно-витяжних вентиляційних систем воздухоотводов з розгалуженими мережами, бо створюють високий ККД і тиск статики.
Сталевий оцинкований лист каркаса корпуса вентиляторів KDRD , оснащені фланцями квадратного перерізу, які приєднуються. Для підключення живлення є сполучна коробка на корпусі.
Двигуни в канальні вентилятори даної серії оснащені зовнішнім ротором, з діагональною крильчаткою. Для теплового захисту електродвигуна в обмотки вбудовані квт з висновками.
Вентилятори канального перерізу KDRD мають великий вибір варіантів монтажу, так як можуть під'єднуватися під будь-яким кутом відносно осі.
Звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про вентиляторах KDRD.




