Осьовий промисловий вентилятор Maico EZQ

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 1100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 77 дБа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP55 |
| Робочий діапазон температур | -20...60 °С |
| Номінальна частота обертання | 2850 об/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 345 х 345 х 238 мм |
| Споживана потужність, Вт | 65 Вт |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Осьові вентилятори Maico EZQ призначені для настінного монтажу. Осьові моделі призначені для застосування в промислових будинках, можуть працювати або на приплив чи на витяжку повітря з приміщення.
Крильчатка виготовлена з армованого поліаміду і оснащена вісьмома лопатями. Осьові вентилятори EZQ призначені для настінного монтажу, можливий монтаж в будь-якому положення.
Однофазний асинхронний не реверсивний двигун обладнаний конденсатором, що розташований на стінний втулці, для захисту від перегріву використовується вбудована серійна термозахист. Настінні вентилятори осьові не призначені для переміщення повітря насиченого парою.
Детальну інформацію та ціни осьових настінних вентиляторів Maico Ви можете дізнатися у менеджерів Alter Air.








