Осьовий канальний вентилятор Systemair IF 150

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 240 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБ |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2400 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 150х150х110 мм |
| Споживана потужність, Вт | 25 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Systemair IF 150 - це лінійні осьові вентилятори, які призначені для вентилювання душових, туалетів і ванних кімнат.
Виконані з ударостійкого ABS пластику. Також можливе використання спільно з вентиляторами серії BF для подолання опору розгалуженої системи повітроводів.
Вентилятори Systemair IF 150 обладнані двигунами, які мають однофазну індукцію з попередньо змащеними підшипниками.
Витяжний вентилятор Systemair IF 150 рекомендується встановлювати на стінах і бажано як можна вище або у відповідності з індивідуальними вимогами. Вентилятор даної серії може бути встановлено також у каналах повітроводів.
Для того, щоб придбати вентилятор даної моделі за досить низькою ціною, слід звернутися в компанію Альтер Ейр.
Габаритне креслення Systemair IF 150


















