Настінний вентилятор Soler&Palau EB-100 T, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 110 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46.50 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Опції керування | Зворотний клапан, таймер виключення |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 179 х 156 х 126 мм |
| Споживана потужність, Вт | 28 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 В 50 Гц |
Побутовий відцентровий вентилятор Soler&Palau EB-100 T з таймером призначений для переміщення повітря і вентиляції невеликих та середніх приміщень. Встановлюються безпосередньо в отвір вентиляційної шахти, в підвісній стелі.
Переваги вентиляторів Soler&Palau EB-100 T:
- Модель вентилятора володіє привабливим зовнішнім виглядом;
- Вентилятор оснащений таймером;
- Характеризується низьким рівневим шумом;
- Чудово підійдуть для установки як ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних та громадських приміщеннях.
Вентилятор укомплектований робочим колесом із заломленими вперед лопатками. Завдяки такій конструкції колеса, вентилятор володіє низьким рівнем шуму і високим статичним тиском. Однофазний електродвигун вентилятора (230В-50Гц).
Вентилятор EB-100 T компанії Soler&Palau простий в обслуговуванні завдяки вбудованому в нього таймеру.
Включення відбувається разом з освітленням, а відключення окремо від нього з затримкою по часу, величина якої регулюється. Таймер вимикає вентилятор через встановлений час від 2-х до 30-ти хвилин після відключення від мережі.
Час встановлюється за допомогою регулятора на платі управління під кришкою вентилятора.
Вентилятор буде працювати у ванній кімнаті і видаляти вологість навіть після вашого відходу і вимикається автоматично після певного проміжку часу.
Вентилятор Soler&Palau EB-100 T дуже простий в обслуговуванні, при необхідності ви з легкістю зможете зробити чистку вентилятора із застосуванням м'яких миючих засобів.
















