Круглий канальний вентилятор Ruck EL 450 D4 01

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ruck |
| Розхід повітря | 7350 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2160 об/мин |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 453х453х466 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 |
| Вага | 18.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 450 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Ruck EL 450 D4 01 - круглий канальний вентилятор, який характеризується високим енергозбереженням і ККД. Продукція німецького бренду Ruck має заслужену популярність у всьому світі завдяки еталонній якості і доступній ціні.
Конструкція турбінного канального вентилятора Ruck EL 450 D4 01 наділена безліччю плюсів. В обмотку двигуна вбудовується спеціальний термероле, що дозволить автоматичний перезапуск і не допустить перегріву. Статор з антикорозійним захистом прослужить Вам багато років без єдиної поломки і усіляких нарікань.
Алюмінієвий корпус трохи зменшує вагу, що спрощує установку, а наявність кріпильного хомута зі стійкою опорою і зовсім полегшить монтажні роботи. Контролер забезпечується додатковими приналежностями, які відіграють важливу роль для загальної продуктивності. У распредкоробку вбудовується конденсатор. Лопатки робочого колеса певного дизайну утворюють безперервний меридіональний канал.
Купити канальний вентилятор Ruck EL 450 D4 01 за кращою ціною в Києві (з доставкою по областях) можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр за телефонами 0800330828.
Габаритне креслення Ruck EL 450 D4 01

















