MyCond BeeHeat MHS-N6BH / MHS-U6BH

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| COP (A7/W35) | 2.94 |
| Максимальна температура опалення | 60 °C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Максимальна температура ГВП | 60 °C |
| EER (A35/W18) | 4.81 |
| EER (A35/W7) | 2.94 |
| Енергоефективність | W35/W55 - A+++/A++ |
| Площа приміщення | 120 м² |
| Підключення до сонячних колекторів | Ні |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип виконання | Спліт |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | 6,2 кВт |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 6,0 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 4,9 кВт |
| Підключення каскадом | Ні |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 465 х 909 х 273 мм |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБа |
| Бренд | MYCOND |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 6 кВт |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 125 |
| Країна виробник | Великобританія |
Якщо ви задумалися про оновлення системи опалення у своєму будинку, то тепловий насос MyCond BeeHeat може стати оптимальним вибором. Це опалювальне обладнання буде ефективно обігрівати ваш будинок взимку, і охолоджувати його влітку, використовуючи в процесі своєї роботи поновлюване джерело енергії — повітря. Завдяки такій особливості ви будете значно економити на оплаті рахунків за електроенергію.
Особливості MyCond BeeHeat
Однією з особливостей MyCond BeeHeat є його здатність ефективно працювати в умовах низьких температур. На відміну від багатьох інших моделей теплових насосів, які втрачають продуктивність за сильних мінусових температур, BeeHeat буде стабільно опалювати приміщення, навіть коли на вулиці -25 °C.
Виробник оснастив пристрій технологією інверторного керування. Вона дає змогу точніше регулювати потужність роботи теплового насоса. Завдяки плавному регулюванню потужності, температура в приміщенні буде підтримуватися на комфортному рівні цілодобово. І при цьому ви не будете страждати від різких температурних перепадів.
Також треба відзначити наявність вбудованої системи управління, яка постійно контролює температуру як усередині приміщення, так і зовні будівлі. Таким чином робота насоса адаптується під поточні умови. Завдяки наявності такого сучасного функціоналу MyCond BeeHeat працює ефективно в будь-яку пору року.
MyCond BeeHeat оснащений сучасним теплообмінником, який забезпечує максимальну ефективність теплообміну, і тим самим дає змогу тепловому насосу працювати без збоїв навіть за низьких температур зовнішнього повітря.
Переваги MyCond BeeHeat
Перша перевага теплового насоса MyCond BeeHeat - екологічність. Агрегат працює, використовуючи поновлювані джерела енергії, а це означає, що він не викидає в атмосферу вуглекислий газ та інші шкідливі речовини.
Друга перевага опалювального обладнання — низький рівень шуму під час роботи. Навіть вночі ця модель теплового насоса не заважатиме вам своїм шумом. Зважаючи на це, MyCond BeeHeat спокійно можна встановлювати в побутовому просторі. 4-ходовий перемикальний клапан — ще одна помітна перевага цього теплового насоса. Його наявність дає змогу використовувати прилад не тільки для опалення, а й для охолодження приміщень.
Також варто відзначити наявність кабелю підігріву піддона теплового насоса. В осінньо-зимовий період ця деталь пристрою відіграє важливу роль у його безперебійній роботі. У разі зниження температури кабель автоматично вмикається, і в такий спосіб запобігає утворенню криги на піддоні та внутрішніх компонентах агрегату. Завдяки цій функції, тепловий насос може ефективно працювати навіть у найсуворіших кліматичних умовах.








