Maico EZG - осьовий вентилятор для роботи в теплицях (підвищена вологість)

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 1600 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP55 |
| Робочий діапазон температур | -20 до 60 °С |
| Номінальна частота обертання | 1425 |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Вага | 9.1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Німецька компанія Maico випустила серію EZG тепличних вентиляторів, призначених для циркуляції і витяжки повітря. Всі вентилятори оснащені реверсивними асинхронними двигунами, що дозволяє максимально збільшити продуктивність роботи. Так само вони захищені від перевантаження, і обладнані гратами з двох сторін, тобто безпечні.
Корпус тепличного вентилятора Maico EZG має циліндричну форму, виготовлений із оцинкованої сталі і покритий синтетичним лаком. Тепличні вентилятори оснащені кріпильними петлями для підвішування до стелі, що дуже полегшує монтаж конструкції.
Так само компанія Maico подбала про те, щоб максимально збільшити термін служби приладу, вентилятори поставляються в готовому до роботи вигляді, і мають гарантію якості від виробника.
Детальну інформацію Вам нададуть у відділі сервісу компанії Альтер Ейр.














