Maico ERM - круглий канальний вентилятор

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26-49 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP54 |
| Номінальна частота обертання | 2600 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 140 м³ |
| Розміри, мм | 148х205х187 мм |
| Споживана потужність, Вт | 38 Вт |
| Робоча температура, °C | от -20 до +55 °C |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Німецька торгова марка Maico випустила полуцентробежный трубний вентилятор ERM. Ця модель вентиляторів призначена для експлуатації в промислових зонах, таких як монтажний цех або лабораторія.
Аеродинамічно отбалансированная крильчатка, в якій потік подачі повітря збігається з потоком викиду, набагато спрощує процес монтажу вентилятора. Maico ERM обладнаний двигуном з розщепленими полюсами, швидкість обертання не регульована.
Полуцентробежный вентилятор має вбудований захист від перевантаження, а так само його двигун не потребує додаткового обслуговування. Для більш безпечної роботи вентилятор рекомендується встановлювати із захисною решіткою.
Докладна інформація про товар буде надана Вам консультантами Альтер Ейр.




















