Maico ECA 100 KP - вентилятор зі шнуровим вимикачем

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 90 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Опції керування | Шнуровий вимикач |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 171х171 мм |
| Споживана потужність, Вт | 13 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Осьовий витяжний вентилятор ECA 100 KP призначений для установки в невеликих приміщеннях. Дані вентилятори можуть бути використані в системах вентиляції при безперервній роботі. При пошуку вентиляторів у ванну вентилятори ECA ідеально підходять для установки, зробивши перебування в кімнаті комфортним. Безшумні вентилятори, що не вимагають обслуговування, легко чистяться.
Перевагою вентиляторів даної моделі є можливість установки в будь-якому положенні, що допомагає оптимально підібрати варіанти монтажу вентиляторів для ванної та туалетів. Вентилятори ЕСА мають надійний двигун з підшипниками, термічну захист від перевантажень, корпус з ударопрочной пластмаси, а також захист від утворення конденсату.
Осьові вентилятори можуть бути встановлені в таких типах приміщень, як котедж, підвал, ванна, офіс, комора тощо Перед установкою і монтажем вентиляторів необхідно ознайомитися з інструкцією. Можлива поставка спеціальних виконань, а також, приладдя для даного типу настінних вентиляторів, за запитом.
Більш детальну інформацію про витяжних вентиляторах для ванних кімнат Maico ЕСА, а також терміни поставки і як вибрати вентилятор для ванної Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр.














