Maico ECA 100 24 V - вентилятор для мереж 24 Вольта

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 90 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 171х171 мм |
| Споживана потужність, Вт | 13 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 24 V/50 Hz |
Сучасний настінний вентилятор Maico ECA 100 24 V – просте і найбільш доступне рішення для житлових приміщень. Пристрій відрізняється дуже низьким рівнем витрати електрики і абсолютно безпечно для використання навіть в умовах дуже високої вологості, а значить, може бути встановлено у ванній кімнаті, туалеті або підвалі. Надійний корпус з пластика, з легкістю протистоїть навіть досить сильним впливам, захищає не тільки від механічних пошкоджень, але й від впливу вологи. Внутрішні механізми доступні для технічного обслуговування, гранично просто чистяться. Для даної моделі можлива поставка додаткових комплектуючих, що значно спрощує процес управління. Вентилятор легко встановити і підключити, монтаж можливий практично в будь-якому положенні навіть у важкодоступних місцях, так як кришка пристрою знімається без використання додаткових інструментів. Придбати стильний Maico ECA 100 24 V в Києві за найоптимальнішою ціною, а так само уточнити всю необхідну інформацію можна в салоні Альтер Ейр.














