Lessar LV-PACU 400 PE-V4 - припливно витяжна установка з рекуперацією тепла

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Розхід повітря | Від 200 до 400 м³/год |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F5/F5 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Номінальна частота обертання | 1850 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 970х615х264 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1,34 Вт |
| ТЕН | 1 |
| Вага | 42 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 75% |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Компанія Lessar по праву вважається одним з кращих виробників побутових, напівпромислових та промислових систем кондиціонування. Покупці, які вже вибрали продукти Lessar цінують їх за високу якість, гарну продуктивність і багатоетапний контроль якості кожного товару. Припливно-витяжна установка Lessar LV-PACU 400 PE-V4 – черговий доказ цього.
Lessar LV-PACU 400 PE-V4 не тільки подають свіжий очищений повітря (приплив), але і виводять повітря з приміщення (витяжка). Вентагрегат призначений для підвісного монтажу в системі припливної та витяжної вентиляції великих будівель та приміщень побутового, громадського або адміністративного призначення. Модель характеризується дуже високим класом енергозбереження, що дозволяє скоротити витрати на експлуатацію устаткування.
Виробники рекомендують проводити монтаж тільки у горизонтальному положенні (для забезпечення нормальних умов відведення конденсату) та дотримуючись умов вільного доступу до сервісним дверцят. Температура обслуговуваних приміщень не повинна опускатися нижче -5°С.
Корпус припливно-витяжних установок виготовляється з оцинкованої сталі, на яку нанесений спеціальний захисний шар порошкової фарби. Також, пристрій містить негорючий ізоляційний шар на основі мінеральної вати товщиною 50мм, що дозволяє виробляти експлуатацію агрегату в найсуворіших умовах. Сервісна дверцята надійно закривається за допомогою спеціальних ручок.
Встановлення Lessar LV-PACU 400 PE-V4 укомплектовані безшумними високоефективними вентиляторами німецького виробництва Ziehl-Abegg. Електродвигуни вентиляторів мають вбудовані в обмотки квт з автоматичним перезапуском. Високоефективний пластинчастий рекуператор Heatex виробляє тепловіддачу від 57 до 75 %.
В якості нагрівального елемента в агрегатах застосовуються електричні та водяні калорифери. Установки з електричним нагрівом комплектуються на заводі електричним калорифером і системою автоматики, а установки з водяним нагрівом мають вбудований щит автоматики з можливістю підключення змішувальних вузлів і датчиків захисту калорифера по воді і по повітрю.
Захист від замерзання теплообмінника активується при утворенні льоду в рекуператорі. При включенні агрегату відтворюється преднагрев вхідного повітря і при виявленні небезпеки замерзання теплообмінника, система починає працювати на низькій швидкості до тих пір, поки умови не зміняться.
Вбудована я захист від перегріву і багатофункціональні пульти управління дозволяють контролювати процес роботи агрегату, завдяки їм можна встановлювати різні режими роботи вентобладнання, а також контролювати такі параметри, як температура припливного і витяжного повітря, ККД рекуператора і швидкість вентиляторів.
Припливно-витяжні установки Lessar LV-PACU 400 PE-V4 дбайливо піклуються про мікрокліматі Вашого приміщення, організовуючи відтік витяжного повітря і приплив свіжого атмосферного. Це оптимальне поєднання ціни та якості.











