Lessar LV-PACU 1500 HW - приточно-витяжна вентиляційна установка

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Розхід повітря | Від 1000 до 2500 м³/год |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F5/F5 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до +50 °С |
| Номінальна частота обертання | 2750 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | 10.12 |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 1500x865x645 мм |
| Споживана потужність, Вт | 730 Вт |
| ТЕН | Немає |
| Вага | 152 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| ККД рекуперації | 54 % |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Припливно-витяжні агрегати Lessar типу LV-PACU 1500HW призначені для подачі очищеного повітря з вулиці в приміщення. Корпус має звукоізолюючий шар, що дозволяє цим моделям продуктивно працювати при цьому, не створюючи зайвого шуму. Двигуни вентиляційних установок укомплектовані вбудованими термоконтактами для захисту від перегріву.
Рекуператор пластинной складання, виробництва шведської фірми Heatex має ефективність тепловіддачі 55-75%. Виробник рекомендує монтувати установки LV-PACU в горизонтальному положення, для ефективного відводу конденсату. Інформація з сайту Alter Air. Коли рекуперація тепла не потрібна, наприклад в теплу пору року, можливе застосування касети LV-SC, що поставляється окремо по замовленню.
Припливно-витяжні агрегати призначені для установки в приміщеннях, температура повітря в яких не нижче 0°С. Детальну інформацію та ціни вентиляційних агрегатів Lessar LV-PACU 1500HW Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.






