LESSAR LV-FDC 160 ECO - круглий канальний вентилятор

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 69 дБ |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Литва |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 3200 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 565 м³ |
| Розміри, мм | 340x485x590 мм |
| Споживана потужність, Вт | 83 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 2.66 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Серія вентиляторів PROGRESSIVE SOLUTIONS від Lessar це екологічні і економічні агрегати зроблені за останнім словом техніки. Яскравий представник даної серії LV-FDC 160 ECO, вентилятор призначений для установки в круглі канали повітроводів діаметром 160 міліметрів.
Чим цікавий цей вентилятор? Крильчатка вент.агрегату виконана з міцного пластику, її лопаті загнуті назад — така конструкція була визнана оптимальною для вентиляторів такого типорозміру. Міцний корпус із сталі пофарбований порошковою антикорозійною фарбою. Клемна коробка виведена назовні корпусу для зручності підключення пристрою. І головне — серце вентилятора, ЄС-двигун дуже тихий, зносостійкий і надзвичайно економний (у порівнянні з «класичними» двигунами з механічною комутацією різниця може досягати 70%) Не варто думати що вентилятор з пластикової крильчаткою не здатний виконувати серйозні завдання, це упереджена думка «з минулого» не застосовне до LV-FDC 160 ECO, він може працювати з повітрям температурою до 60 градусів за Цельсієм.




















