Кухонні промислові вентилятори Systemair KBT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 1022 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 29 дБа |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP55 |
| Робочий діапазон температур | до 120 °C |
| Номінальна частота обертання | 1510 об/хв |
| Тип вентилятора | Промисловий |
| Розміри, мм | 437 х 384 х 473 мм |
| Споживана потужність, Вт | 152 Вт |
| Вага | 26 кг |
| Призначення | Для кухні, для ресторану, для зонтів, для виробничих приміщень |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150-160 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Фазність | однофазний |
Systemair KBT використовується на кухнях ресторанів, у хлібопекарнях та інших приміщеннях, де необхідно видалити гаряче повітря. Цей кухонний витяжний вентилятор здатний безперервно працювати при температурах до 120 градусів і забезпечувати рух понад 800 кубометрів повітря в годину.
Оснащений однофазним двигуном із зовнішнім ротором і крильчаткою з загнутими вперед лопатями, встановленими на заглушку. Продуктивність можна регулювати зовнішнім п'ятиступінчастим трансформатором, є можливість підключити термореле для теплового захисту.
Кухонний вентилятор виготовлений з оцинкованої сталі. Монтаж проводиться на раму з вбудованими виброгасителями, або зовні, при наявності кожуха WSD.
Уточнити технічні характеристики і придбати Systemair KBT ви можете звернувшись до наших консультантів.
















