Відцентровий витяжний вентилятор Meltem Vario-II 100-N

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Meltem |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 51,5 дБа |
| Тип монтажу | Настінний, вбудований, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Матеріал зовнішнього покриття | Пластик |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 263х263 мм |
| Споживана потужність, Вт | 28 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Meltem Vario-II 100-N - потужний відцентровий вентилятор з вбудованим таймером включення і виключення.
Модель являє собою одноступеневий вентиляторний блок, який розміщується в корпусі зі зворотним клапаном. Безпосередньо сам корпус докуповується окремо, без нього монтаж неможливий.
Таймер дозволяє вам керувати часом затримки включення і виключення вентилятора. Це вкрай зручний функціонал, що дає можливість економити електроенергію (після закінчення заданого вами часу вентилятор відключається автоматично), а також забезпечує більш ефективну витяжку повітря.
Принцип роботи V-II 100-N дуже простий. Згідно заводських налаштувань вентилятор запускається після включення із затримкою в 1 хв, але ви можете самі виставити час затримки в діапазоні від 3 с до 2,5 хв.
Далі після виключення він продовжує працювати ще протягом 15 хв (заводська настройка). Ви також можете регулювати час вибігу в інтервалі від 3 хв до 20 хв.
Таймер налаштовується за допомогою потенціометра (резистора з рухомим відвідних контактів). При відключенні вентилятора зберігаються ті настройки, які ви задали.
Конструкційні особливості:
У комплект вентиляторного блоку входять такі елементи:
- Зовнішня декоративна кришка
- Тримач фільтра
- Фільтр (класу G2)
- Електродвигун
- Гвинти з прихованою головкою (M6x35, M6x50, M6x25).
Meltem Vario-II 100-N оснащений потужним електродвигуном з металу, з зовнішнім ротором і пластиковою крильчаткою.
Двигун захищений від теплового навантаження і автоматично відключається при перегріві. З його переваг також можна виділити малошумність і можливість використання в широкому температурному діапазоні.
Зовнішня декоративна кришка і утримувач фільтра вимагають очищення в міру їх забруднення, а сам фільтр підлягає періодичній заміні — кожні 2-3 місяці.
Використовувати вентилятор можна тільки із закритою і заклацнути кришкою. Тільки в такому випадку може бути гарантована водозахист (IPX5).
Застосування:
Витяжні вентилятори V-II 100-N призначені для вентиляції невеликих приміщень без вікон. Основним завданням є витяжка відпрацьованого повітря, усунення неприємних запахів, захист від вологи і утворення цвілі.
Завдяки наявності таймера включення і виключення використання вентилятора стає ще більш ефективним і комфортним для мешканців.
Монтаж і управління:
Виробник VARIO II 100-N пропонує кілька способів монтажу: прихований, настінний і стельовий. Вентиляторний блок кріпиться до корпусу, а саме кріплення виглядає однаково як для прихованої, так і встановлення на стінах. Інсталяція проводиться згідно з технічними протоколами, а робота вентилятора відповідає нормам DIN 18017-3.
Монтаж повинен виконуватися тільки сертифікованими фахівцями. У разі непрофесійної установки або використання вентилятора не за призначенням компанія Meltem Lüftungsgeräte GmbH & Co не несе відповідальності за потенційні неполадки і може анулювати гарантійні зобов'язання.
До подібних порушень також відносяться:
- заміна оригінальних запчастин на неоригінальні деталі
- проведення ремонту та встановлення корпусу неналежним чином.
- експлуатація вентилятора без відповідного фільтра
Вентиляторні блоки Meltem серії Vario-II пройшли контроль якості технічного нагляду Німеччини (TÜV), а також були схвалені будівельною інспекцією. Відповідно, ви можете бути впевнені в їх надійності, співвідношенні ціна-якість і відмінних характеристиках.
Придбати Meltem Vario-II 100-N ви можете у єдиного офіційного дилера - компанії Альтер Ейр - для цього достатньо оформити замовлення на сайті або по телефону 0800335976.
Ми будемо раді надати вам докладну консультацію по експлуатації та обслуговуванню вентилятора, а також запропонувати послуги монтажу.


























