Круглий канальний вентилятор Systemair KV 250 L Sileo

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 983 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46,9 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2556 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 425х425х194,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 148 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Корпус з оцинкованої сталі з завальцьованими деталями забезпечує високу герметичність, захищаючи двигун практично від будь-яких зовнішніх впливів. Завдяки цьому можлива установка вентилятори Systemair KV 250 L в приміщеннях з високою вологістю або навіть на вулиці.
Призначений для настінного монтажу. Велика потужність забезпечується високою частотою обертання пластмасових лопаток на робочому колесі двигуна. Підключення двигуна здійснюється через клемну коробку високого класу захисту з кабельним вводом.
Високий клас теплоізоляції двигуна і вбудовані автоматичні терморегулятори захищають пристрій від перегріву.
Канальний вентилятор підходить для повітропроводів круглого перерізу вентиляційних систем побутового, адміністративного і виробничого призначення.
Повну консультацію з приводу даної моделі можна отримати у консультантів Альтер Ейр.
Габаритне креслення Systemair KV 250 L












