Круглий канальний вентилятор Systemair KV 200 L Sileo

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 979 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 49 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2554 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 425х425х193 мм |
| Споживана потужність, Вт | 143 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Systemair KV 200 L - це вентилятор для круглих каналів вентиляції, який широко використовується в системах вентиляції промислового призначення, зокрема, фабрик. Відмінна працездатність і якість пристрою - це головні причини покупки даної моделі.
Ціна в порівнянні з іншими примірниками значно нижче, що заощадить ваш бюджет або підприємства. Двигун агрегату виготовлений із зовнішнім ротором і загнутими вперед лопатками.
Швидкість пристрою може бути змінена за допомогою спеціальних пристроїв, які змінюють напругу живлення. Це може бути тиристор або трансформатор.
Модель досить добре звукоизолированна, тому її купують ті підприємства, де високі вимоги до рівня шуму.
Ми продаємо канальні вентилятори Systemair KV 200 L за низькою ціною в Києві. Тому, у нас великий вибір продукції та якість кожної їх них на висоті
Габаритне креслення Systemair KV 200 L

















