Круглий канальний вентилятор Systemair KV 100 XL Sileo

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 333 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 42,3 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2443 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 334х334х156 мм |
| Споживана потужність, Вт | 51,3 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Високий рівень захисту двигуна від зовнішніх впливів робить вентилятор Systemair KV 100 XL доступним для встановлення поза приміщенням. Дана модель призначена для настінного монтажу.
Висока потужність, обумовлена великою частотою обертання дозволяє використовувати пристрій в приміщення промислового призначення. Може бути встановлений як побутовий вентилятор канальний завдяки низькому рівню шуму.
З метою виключення перегріву дана модель забезпечена вбудованим тепловим реле, автоматично повертається у вихідне стан. Призначений для установки в повітропроводи круглого перерізу.
Для полегшення установки укомплектований швидкороз'ємні хомутом FK. Регулювання швидкостей відбувається за допомогою тиристорного регулятора або 5-ти ступеневого трансформатора.
Купуючи Systemair KV 100 XL в Альтер Ейр, Ви не тільки заплатите прийнятну ціну, але і отримаєте всю цікаву для Вас інформацію у наших консультантів.
Габаритне креслення Systemair KV 100 XL








