Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-1300/250

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1100/1300 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39/43 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2000/2520 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 387x331x680 мм |
| Споживана потужність, Вт | 140/180 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 9.4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau TD-1300/250 - іспанська канальний вентилятор призначений для повітроводів високої протяжності, він може використовуватися в припливно-витяжних системах вентиляції житлових будинків і промислових об'єктів (ресторани, виробничі цехи, склади, торгові площі). Найбільш актуально його застосування для об'єктів з особливими вимогами до звукоізоляції, адже техніка Солер Палау відома своєю тихою роботою.
Конструктивні особливості
TD-1300/250 це канальний вентилятор 250 мм діаметру приєднання (стандартний типорозмір), в ньому використовується крильчатка осьового типу, двигун з кульковими підшипниками (довговічні, не вимагають обслуговування і працюють набагато тихіше "втулок"), має вбудовану термічний захист (відключає вентилятор в разі перегріву). Клемная коробка для зручності комутації розміщена зовні корпусу в пластиковому коробі. Вентилятор має два режими роботи - 2000 і 2520 оборотів в хвилину. Система кріплення вентилятора вже входить в комплект.
Монтаж
Головна особливість системи кріплення - при обслуговуванні канального вентилятора, його можна зняти не демонтуючи самого кріплення.
Купити канальний вентилятор Soler&Palau TD-1300/250 в Альтер Ейр це правильне рішення, яку ми пропонуємо ціна на обладнання, а так само послуги професійної команди інженерів і монтажників - краща пропозиція на українському ринку.
Робоча характеристика Soler&Palau TD-1300/250

Габаритне креслення Soler&Palau TD-1300/250





















