Круглий канальний вентилятор Ostberg CK 100 A1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 223 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 37 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2040 об/хв |
| Опції керування | Стандарт, регулювання швидкості (опціонально) |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 189 x 243 x 243 мм |
| Споживана потужність, Вт | 41 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Канальний вентилятор CK 100 A1 шведського виробництва компанії Ostberg призначений для установки в системі вентиляції круглого перетину. Завдяки своїй продуктивності в 248 м³/год, пристрій може організувати сприятливий мікроклімат в житлових кімнатах або в невеликих комерційних приміщеннях. Діаметр трубопроводів для монтажу не повинен перевищувати 100 мм. Загнуті назад міцні лопаті направляють повітря таким чином, що він прямує в канал, забезпечуючи більш високий тиск.
Компактний розмір корпусу дозволяє встановлювати вентилятор, не займаючи зайвої площі, монтаж проходить в будь-якому зручному положенні. Конструкція складається з кріплення кронштейна, основного корпусу і швидкоз'ємних муфт. Завдяки такому рішенню процес монтажу і демонтажу, при необхідності сервісного обслуговування або очищення (кожні 6 міс), буде проходити швидко і просто. Додатково вентилятор Ostberg CK 100 A1 оснащений зворотним клапаном, який гарантує відсутність зворотної тяги.
Корпус агрегатів виконаний з якісної і міцної гальванізованої сталі, що значно збільшує термін їх служби, а також виключає можливість появи на поверхні обладнання корозійних утворень і механічних пошкоджень, навіть при роботі в несприятливих умовах. Наявність повітряного фільтра гарантує, що в систему вентиляції не потрапить механічне сміття.
Вентилятор також укомплектован асинхронним двигуном із зовнішнім ротором і ущільненими підшипниками, які продовжують термін експлуатації. Вентилятор має можливість регулювання швидкості роботи, яка здійснюється за допомогою зміни напруги через тиристор або трансформатор. Істотним плюсом даного обладнання є зручний і швидкий доступ до всіх нутрощів і механізмам системи.
Щоб придбати канальний вентилятор Ostberg CK 100 A1 за найнижчою ціною в Києві (з доставкою по областям) звертайтеся в салон кліматичної техніки Альтер Ейр або за номером 0-800-33-08-28.












