Канальний вентилятор Vortice CA MD

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 340 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43.2 Дб |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2450 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 340 м³/год |
| Розміри, мм | 255 х 239 х 300 мм |
| Споживана потужність, Вт | 60 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 2.97 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальні відцентрові вентилятори Vortice CA MD – якісні і надійні вентиляційні обладнання виробництва відомої компанії Vortice, прямим призначенням яких є кондиціювання повітря через повітроводи та вентиляційні канали. Вентилятори встановлюють у кожному положення і найчастіше вони використовуються для видалення повітря з таких приміщень, як ванні кімнати, санвузли, кухні, офіси, лабораторії, магазини, театри, ресторани і т. д. Корпус пристроїв виконаний з неймовірно стійкою до атмосферних впливів оцинкованої сталі, яка покрита епоксидним покриттям.
Канальні вентилятори серії CA MD постачаються 8 типорозмірів і 13 моделей, що дозволяє вибрати найбільш відповідну модель за бажанням клієнта. Двигун вентиляторів даного модельного ряду має дві робочі швидкості, пристрій теплового захисту і кулькові підшипники, які забезпечують 30000-годинний безперервний безвідмовну роботу і дуже низький рівень шуму. До всього іншого, вентилятори цієї серії мають хороший клас захисту від вологи і бризок (IPX44), живлення від мережі (220 В) і робочу температуру до 50°С.
Канальні відцентровані вентилятори CA MD – вентиляційні системи, які можуть похвалитися низьким рівнем шуму і якісно виконаним енергоощадним двигуном, які при правильному використанні будуть гарантувати Вам довговічність і максимальну продуктивність.





























