Канальний вентилятор Вентс ВКМ 355 Б

Канальний вентилятор Вентс ВКМ 355 Б
25 850 грн
Код товару: a-0687859287
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Канальний вентилятор Вентс ВКМ 355 Б
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 2250 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 58 дБа |
| Колір | Бурий |
| Матеріал корпусу | Сталь з полімерним покриттям |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1375 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 460х460х506 мм |
| Споживана потужність, Вт | 233 Вт |
| Робоча температура, °C | -25... +45 °C |
| Вага | 18.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Такий вентилятор призначений для доповнення припливно-витяжної системи вентиляції квартири, будинку або будь-якого іншого приміщення. Можливий зовнішній монтаж вентилятора завдяки сталевому корпусу. Ідеально підійде для приміщень з підвищеними вимогами до рівня шуму.
Конструкція
Корпус вентилятора створений зі сталі і покритий полімерною речовиною.
Двигун
Представлений однофазний двигун. Зовнішній ротор оснащений відцентровим робочим колесом з лопатками, що загнуті назад. Вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Двигун цього виконання - зниженої потужності, забезпечений підшипниками для збільшення терміну служби виробу (до 40 тис годин).
Регулювання швидкості
Ступінчасте або плавне регулювання швидкості роботи вентилятора передбачене тиристорним або автотрансформаторним регулятором. Один регулятор може управляти швидкістю більше ніж одного вентилятора. Важливо тільки не перевищувати номінальні параметри регулятора.
Монтаж
Кріпиться до стіни кріпильними кронштейнами, які входять в комплект поставки. Можливий монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Живлення подається через клемник.
Конструкція
Корпус вентилятора створений зі сталі і покритий полімерною речовиною.
Двигун
Представлений однофазний двигун. Зовнішній ротор оснащений відцентровим робочим колесом з лопатками, що загнуті назад. Вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Двигун цього виконання - зниженої потужності, забезпечений підшипниками для збільшення терміну служби виробу (до 40 тис годин).
Регулювання швидкості
Ступінчасте або плавне регулювання швидкості роботи вентилятора передбачене тиристорним або автотрансформаторним регулятором. Один регулятор може управляти швидкістю більше ніж одного вентилятора. Важливо тільки не перевищувати номінальні параметри регулятора.
Монтаж
Кріпиться до стіни кріпильними кронштейнами, які входять в комплект поставки. Можливий монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Живлення подається через клемник.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















