Канальний вентилятор Вентс ВКМ 250

Канальний вентилятор Вентс ВКМ 250
9 721 грн
Код товару: a-0688282573
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Канальний вентилятор Вентс ВКМ 250
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 1420 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБа |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Сталь з полімерним покриттям |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2790 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 345х345х395 мм |
| Споживана потужність, Вт | 194 Вт |
| Робоча температура, °C | -25... +45 °C |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вентилятори Вентс серії ВКМ діаметром воздуховода 250 мм доповнять припливно-витяжну систему в приміщеннях різного значення (квартира/будинок, комерційні приміщення та ін.). Довговічна робота пристрою забезпечена міцністю сталевого корпусу, будь це зовнішнє або внутрішнє застосування.
Конструкція
Сталевий корпус покритий полімером. У серії є виконання з шнуром живлення і електричним роз'ємом IEC C14 (ВКМ Р).
Двигун
Відцентровим робочим колесом оснащений однофазний двигун із зовнішнім ротором. Тепловий захист з автоматичним перезапуском вже вбудований в двигун. Серія ВКМ пропонує й інші типорозміри з більш потужним двигуном. Деякі виконання обладнані економічним двигуном з низьким рівнем енергоспоживання.
Регулювання швидкості
Можливе плавне/ступінчасте регулювання швидкості роботи вентилятора. Здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Більш того, такий регулятор може «приймати» до підключення більше одного вентилятора. Робота кожного буде ефективною тільки в разі дотримання номінальних параметрів регулятора.
Монтаж
Монтаж вентилятора може бути здійснений під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Кріпиться до стіни за допомогою кріпильних кронштейнів, які постачаються разом із пристроєм. Через клемник подається живлення на вентилятор.
Конструкція
Сталевий корпус покритий полімером. У серії є виконання з шнуром живлення і електричним роз'ємом IEC C14 (ВКМ Р).
Двигун
Відцентровим робочим колесом оснащений однофазний двигун із зовнішнім ротором. Тепловий захист з автоматичним перезапуском вже вбудований в двигун. Серія ВКМ пропонує й інші типорозміри з більш потужним двигуном. Деякі виконання обладнані економічним двигуном з низьким рівнем енергоспоживання.
Регулювання швидкості
Можливе плавне/ступінчасте регулювання швидкості роботи вентилятора. Здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Більш того, такий регулятор може «приймати» до підключення більше одного вентилятора. Робота кожного буде ефективною тільки в разі дотримання номінальних параметрів регулятора.
Монтаж
Монтаж вентилятора може бути здійснений під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Кріпиться до стіни за допомогою кріпильних кронштейнів, які постачаються разом із пристроєм. Через клемник подається живлення на вентилятор.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















