Канальний вентилятор Вентс ВКМ 200

Канальний вентилятор Вентс ВКМ 200
7 270 грн
Код товару: a-0688333992
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Вентс
Розхід повітря:
842 - 1220 м³/год
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
48 дБа
Колір:
Синій
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Канальний вентилятор Вентс ВКМ 200
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 842 - 1220 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Сталь з полімерним покриттям |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2500 - 3120 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний / ЕС |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 345хх345х395 мм |
| Споживана потужність, Вт | 83 - 182 Вт |
| Робоча температура, °C | -25... +45 °C |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вентилятори серії ВКМ 200 зі сталевим корпусом відмінно доповнять припливно-витяжну систему вентиляції. Міцний корпус робить можливим зовнішній монтаж. Міцна робота буде гарантована.
Конструкція
Корпус покритий полімерним речовиною. Деякі модифікації (ВКМ Р) оснащені шнуром харчування (роз'єм IEC C14). Це означає більш зручне підключення, використання вентилятора.
Двигун
Вентилятори цієї серії оснащені однофазними двигунами з зовнішніми роторами. Кожен двигун має тепловий захист (вже вбудований) з автоматичним перезапуском. Модифікація ВКМ Е оснащена економічним двигуном. Підшипники двигуна обіцяють великий термін експлуатації (до 40 000 годин). Клас захисту двигуна IP 44.
Регулювання швидкості
Відразу кілька вентиляторів можуть підключатися до одного пристрою, який регулює швидкість (тиристорний або автотрансфораматорний регулятор), але тільки за умови, якщо загальна потужність і струм не будуть перевищувати розрахункові параметри регулятора.
Монтаж
Вентилятор можна монтувати під будь-яким кутом відносно осі самого пристрою. Кріпиться за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять в комплект поставки. Електричне підключення і установка повинні здійснюватися відповідно до інструкції і схеми, яка вказана на клемній коробці.
Конструкція
Корпус покритий полімерним речовиною. Деякі модифікації (ВКМ Р) оснащені шнуром харчування (роз'єм IEC C14). Це означає більш зручне підключення, використання вентилятора.
Двигун
Вентилятори цієї серії оснащені однофазними двигунами з зовнішніми роторами. Кожен двигун має тепловий захист (вже вбудований) з автоматичним перезапуском. Модифікація ВКМ Е оснащена економічним двигуном. Підшипники двигуна обіцяють великий термін експлуатації (до 40 000 годин). Клас захисту двигуна IP 44.
Регулювання швидкості
Відразу кілька вентиляторів можуть підключатися до одного пристрою, який регулює швидкість (тиристорний або автотрансфораматорний регулятор), але тільки за умови, якщо загальна потужність і струм не будуть перевищувати розрахункові параметри регулятора.
Монтаж
Вентилятор можна монтувати під будь-яким кутом відносно осі самого пристрою. Кріпиться за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять в комплект поставки. Електричне підключення і установка повинні здійснюватися відповідно до інструкції і схеми, яка вказана на клемній коробці.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















