Канальний вентилятор Вентс ВКМ 100

Канальний вентилятор Вентс ВКМ 100
6 028 грн
Код товару: a-0687860199
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Канальний вентилятор Вентс ВКМ 100
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 233 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 38 дБа |
| Колір | Бурий |
| Матеріал корпусу | Сталь з полімерним покриттям |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2780 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 255 х 255 х 310 мм |
| Споживана потужність, Вт | 45 Вт |
| Робоча температура, °C | -25 ...+45 С °C |
| Вага | 3.45 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний відцентровий вентилятор продуктивністю до 270 м3/год. Сталевий корпус забезпечує надійну роботу при зовнішньому монтажі. У разі приміщення з підвищеними вимогами до рівня шуму можливі альтернативні малошумні варіанти.
Сталевий корпус має полімерне покриттям. При підключенні може оснащуватися шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14. Однофазні двигуни мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. В конструкції двигуна присутній підшипник, що забезпечує більший термін експлуатації (до 40 000 годин). Клас захисту двигуна IP 44.
Регулювання швидкості
Регулювання швидкості: плавне / ступінчасте. Здійснюється за допомогою автотрансформаторного регулятора. Одне регулюючий пристрій може працювати одночасно з декількома вентиляторами тільки за умови, що загальна потужність і струм не перевищують номінальні параметри регулятора.
Монтаж
Монтаж можливий під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Монтаж до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів (входять в комплект). Живлення відбувається за допомогою клемної коробки. Підключення до електромережі повинно бути строго відповідно до інструкції та електричної схеми.
Дане виконання є відмінним рішенням для приміщень, в яких потрібен контроль температури повітря. Можлива автоматична зміна параметра швидкості обертання витрати повітря, що залежить від температури повітря у вентиляційному каналі. На передній панелі присутні: регулятор попередньої установки швидкості обертання крильчатки, регулятор порога спрацьовування електронного термостата і індикатор роботи термостата. Датчик температури захищений від механічних пошкоджень.
Вище ви можете ознайомитися з іншими модифікаціями даної моделі. Можливі різні колірні виконання.
Сталевий корпус має полімерне покриттям. При підключенні може оснащуватися шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14. Однофазні двигуни мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. В конструкції двигуна присутній підшипник, що забезпечує більший термін експлуатації (до 40 000 годин). Клас захисту двигуна IP 44.
Регулювання швидкості
Регулювання швидкості: плавне / ступінчасте. Здійснюється за допомогою автотрансформаторного регулятора. Одне регулюючий пристрій може працювати одночасно з декількома вентиляторами тільки за умови, що загальна потужність і струм не перевищують номінальні параметри регулятора.
Монтаж
Монтаж можливий під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Монтаж до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів (входять в комплект). Живлення відбувається за допомогою клемної коробки. Підключення до електромережі повинно бути строго відповідно до інструкції та електричної схеми.
Дане виконання є відмінним рішенням для приміщень, в яких потрібен контроль температури повітря. Можлива автоматична зміна параметра швидкості обертання витрати повітря, що залежить від температури повітря у вентиляційному каналі. На передній панелі присутні: регулятор попередньої установки швидкості обертання крильчатки, регулятор порога спрацьовування електронного термостата і індикатор роботи термостата. Датчик температури захищений від механічних пошкоджень.
Вище ви можете ознайомитися з іншими модифікаціями даної моделі. Можливі різні колірні виконання.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















