Канальний вентилятор Вентс ТТ Сайлент-250 М

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 1110 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 34 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь з полімерним покриттям |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1955 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 445 х 658 х 360 мм |
| Споживана потужність, Вт | 125 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 15 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Абсолютно новий вдосконалений вентилятор для каналів круглого типу недавно представила українська компанія Вентс. Вентилятор наділений усіма можливими перевагами та можливостями. Тепер великі об'єми повітря ще швидше і надійніше перекачуються системою. Технічні показники гарантують високопродуктивну роботу пристрою. Досконало розроблений дизайн і міцність конструкції дозволяю вентилятору робити свою роботу, зовсім не видаючи неприємних звуків.
Встановлюється Вентс ТТ Сайлент-Му 250 безпосередньо в каналі воздуховода. Може розміщуватися в будь-якій його частині – на початку, кінці або в середині. Для підвищення продуктивності всієї вентиляційної системи можна в повітроводі встановлювати кілька вентиляторів, як паралельно, так і послідовно. Будівлі, для яких ідеально підійде даний вентилятор, можуть бути абсолютно різними, починаючи від житлових, побутових приміщень і закінчуючи величезними торговими центрами.
Конструкція Вентс ТТ Сайлент-250 М
До нової лінійки Вентс ТТ Сайлент-Му зміни торкнулися в першу чергу саме конструкції і її дизайну. Оновлений вентилятор наділений зовнішнім металевим корпусом, і плюс до всього, має спеціальне полімерне покриття. Усередині захований ще один, додатковий пластиковий корпус, високої міцності. Як шумопоглинаючий матеріал у пристрої використовують шар мінеральної вати, товщина якого 50 мм. Саме на нього надсилаються звукові хвилі, під певним кутом, і він їх нейтралізує.
Така ж конічна форма крильчатки, як і в моделях попередніх серій, дозволять підвищити кругову швидкість, а в наслідок і підняти продуктивність. Наявність спрямляющего апарату в рази пом'якшує надходження повітря, завдяки чому знижується рівень шуму.
На патрубках вентилятора знаходяться спеціальні гумові ущільнювачі для герметичного кріплення до повітропроводу. Клемна коробка – внутрішня, розташований на корпусі.
Двигун Вентс ТТ Сайлент-250 М
Для високої продуктивності будь-якого електрообладнання головною запорукою виступає наявність якісного і потужного електродвигуна. Щодо Вентс ТТ Сайлент-М 250, тут дотримується дане правило. Двигун підвищеної енергоефективності працює на повну потужність, досягаючи високих технічних характеристик, але при цьому вимагає не велика кількість споживаної електроенергії. Швидкість двигуна можна регулювати, так як він здатний працювати ну двох швидкостях. Регулювання відбувається за допомогою перемикача, може бути внутрішнім і зовнішнім. Додатковий регулятор дозволити перемикати швидкості плавно, не створюючи стрибків в електриці.
Тривалість терміну використання залежить від підшипників кочення, які в даній моделі характеризуються підвищеними зносостійкими властивостями. З використанням таких підшипників гарантується тривала, бесперебойна і безперервна робота вентилятора, не вимагає додаткового технічного обслуговування.
Купити вентилятор Вентс ТТ Сайлент-Му 250 з оперативною доставкою по Україні та мінімальними цінами доступно в інтернет магазині Альтер Ейр. Звертайтеся до наших менеджерів по телефону, вони нададуть всю необхідну інформацію для замовлення або просто проконсультують з приводу товару.
Робоча характеристика Вентс ТТ САЙЛЕНТ-М 250
Габаритне креслення Вентс ТТ САЙЛЕНТ-М 250


















