Канальний вентилятор в звукоізольованому корпусі Soler&Palau CVTT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 2400 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1800 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розміри, мм | 775х675х950 мм |
| Споживана потужність, Вт | 750 Вт |
| Робоча температура, °C | -20...+40 |
| Вага | 43 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 325x325 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Вентилятори Soler&palau CVTT, для промислового та комерційного використання, поставляються у звукоізольованому корпусі, що звукоізольований синтетичним негорючим матеріалом, товщиною 7 мм (М1).
Додаткову шумоізоляцію вентиляторів даної серії створюють антивібраційні опори, а також гнучка вставка, на виході повітря.
Стандартна модель (Н) безшумних вентиляторів з горизонтальним викидом повітря (V-вертикальний).
CVTT – вентилятори виготовляються з листової оцинкованої сталі, оснащені трифазними електродвигунами (є можливість регулювання швидкості за допомогою перетворювача), з класом ізоляції F.
Завдяки алюмінієвим кутовим вставкам вентилятори мають міцний корпус.
Вентилятори, залежно від моделі, з частотою обертання від 200 об/хв до 1800 об/хв, з потужністю від 0,18 до 15 (кВт/год), мають високий ступінь захисту від вологи і пилу.
За запитом, можлива поставка спеціальних виконань вентиляторів даної серії, а також додаткових аксесуарів: захист від дощу (CTI), захисні решітки (CVD/CVA), гнучкі вставки (ACOP RECT).
Для підбору вентиляторів Soler&palau CVTT, а також уточнити більш детальну інформацію про дані вентиляторах Ви зможете, звернувшись до менеджерів, авторизованого дилера компанії Альтер Ейр.


















