Канальний вентилятор Soler&Palau TD-1000/250 3V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 960 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 37, 37, 38 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2510, 2620, 2790 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 291x272x386 мм |
| Споживана потужність, Вт | 91. 99, 130 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 9.4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор TD-1000/250 3V від іспанського виробника Soler & Palau відмінно підійде для приміщень середнього розміру. Монтаж проходить в системі вентиляції таких будівель, як приватний будинок, ресторан, квартира, школа, лікарня, офіс та ін. Установка вентилятора може бути проведена в будь-якій частині повітропровода або в вертикальному, або в горизонтальному положенні. Завдяки окремому кронштейну, розмістити установку можна без використання спеціальних інструментів. На місці його з'єднання з корпусом знаходяться ущільнювачі з гуми, які запобігають появі вібрації від роботи канального вентилятора.
Корпус виготовлений із пластику високої якості, який забезпечує міцність конструкції. Внутрішні лопаті міцні і мають діагональну структуру. Вони гарантують високий тиск повітря, що подається при мінімальному шумі роботи. Пропускна здатність до 960 м³ / год.
Усередині канального вентилятора Soler & Palau TD-1000/250 3V розташовується однофазний електричний двигун. Він має три швидкості роботи і вбудовану автоматичний захист від перегріву. Його кріплення здійснюється за допомогою спеціальних кріплень, які запобігають коливання двигуна. Підшипники мають форму кулі і сприяють якісній роботі канального вентилятора.
Завдяки невеликому розміру основного корпусу, розмістити вентилятор можна в обмеженому просторі або в підвісній стелі. Розмір для кріплення повітропровода становить 250 мм. Експлуатація не вимагає значних зусиль, крім періодичного очищення від засмічень. Завдяки характеру конструкції, знімати основний блок можна без демонтажу повітропровода.
Для отримання додаткової інформації про канальний вентилятор TD-1000/250 3V зателефонуйте на наш номер 0800330828 або залиште заявку на нашому сайті. Ми відповімо на всі ваші запитання.


















