Канальний вентилятор Soler&Palau SILENTUB-200

Канальний вентилятор Soler&Palau SILENTUB-200
3 520 грн
Код товару: a-5210316600
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Канальний вентилятор Soler&Palau SILENTUB-200
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 190 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2350 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 120 х 120 х 156мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silentub 200 – високоефективний канальний вентилятор, який відрізняється низькими шумовими характеристиками, невеликими габаритами корпусу, а також високою продуктивністю і ефективністю роботи.
Істотним плюсом даного устаткування є його простий і зручний монтаж, який здійснюється в повітропровід з внутрішнім діаметром 120 мм, що дозволяє економно витрачати вільний простір в кімнаті.
Слід відзначити високу якість укомплектованих елементів системи. Це і зворотний клапан, і кулькові підшипники, які не доставлять Вам ніяких труднощів в обслуговуванні. Завдяки вбудованому електродвигуну рівень видаваного шуму і вібрацій значно знижений.
Осьовий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub 200 створить повноцінну вентиляцію потрібної зони приміщення, забезпечуючи видалення відпрацьованого повітря або для теплообміну між сусідніми кімнатами.
Для отримання детальної інформації по даному обладнанні, або для його замовлення, Вам варто звернутися до консультантів компанії Альтер Ейр по ☎ 0-800-33-08-28.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















