Канальний вентилятор Soler & Palau TD-1000/200 Silent T 3V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1040 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 24, 27, 29 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Продуктивність, м³/год | 790, 910, 1040 л/ч |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1920, 2210, 2450 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 327x264x568 мм |
| Споживана потужність, Вт | 122, 127, 130 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-1000/200 Silent T 3V виготовлений професійним Іспанським виробником. Завдяки особливостям конструкції не шумить під час роботи. Корпус складається з двох шарів, між якими розташований спеціальний матеріал для запобігання поширенню звуків. Зовнішній шар складається з міцного пластику, а всередині розташовуються діагональні лопаті.
Вентилятор TD-1000/200 Silent T 3V використовується в вентиляційних шахтах приміщення. Компактний розмір також дозволяє розміщувати конструкцію під натяжною стелею або в лімітований просторі. Монтаж проводитися в горизонтальному або вертикальному положенні. Круглий канальний вентилятор має діаметр для воздуховода 200 мм. Застосовується в житлових приміщеннях або громадських закладах: ресторани, школи, офіси, лікарні та ін
Електричний двигун має три категорії швидкості, які регулюються потоком напруги. Вбудований таймер регулює затримку вимикання, працює тільки на найвищій швидкості. Підшипники мають кулясту форму і самостійно змащуються, забезпечуючи тривале функціонування. Для уникнення перегріву, двигун канального вентилятора оснащений автоматичним захистом.
Монтаж конструкції проходить без спеціальних інструментів. Кронштейн кріпиться в призначеному місці. Потім, за допомогою спеціальних швидко-хомутів, під'єднується сам корпус вентилятора TD-1000/200 Silent T 3V. Таке рішення забезпечує легкість при подальшій експлуатації. Для очищення вентилятора від забруднень не буде необхідності демонтувати повітропровід. Гумові ущільнювачі між двома складовими забезпечують відсутність вібрації при роботі.
Якщо вас зацікавила модель канального вентилятора Soler&Palau TD-1000/200 Silent T 3V, ви можете зв'язатися з нами за номером 0-800-33-08-28 або залишити свою заявку на сайті. Професійні консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання.




















