Канальний вентилятор Ruck EL 710 EC 01

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ruck |
| Розхід повітря | 20200 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 90 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1540 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 714х714х732 мм |
| Споживана потужність, Вт | 3100 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 °C |
| Вага | 50.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 710 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Енергозберігаючий турбінний вентилятор для круглих каналів Ruck EL 710 EC 01 втілює всі стандарти німецької якості та надійності. Пристрій поєднує широкий діапазон продуктивності з мінімальним споживанням електроенергії, що забезпечує високий коефіцієнт корисної дії та стабільну роботу навіть при інтенсивній експлуатації. Вентилятор підходить для різних приточно-витяжних систем, де важливі економічність і ефективність одночасно.
Робоче колесо розкручує потік повітря за допомогою спрямляючого апарату, завдяки чому статичний тиск збільшується, а разом із ним підвищується загальна продуктивність вентилятора. Діагональна крильчатка та статор із антикорозійним покриттям захищають пристрій від передчасного зносу та виходу з ладу, забезпечуючи довговічність і надійність обладнання. Двигун встановлений в області втулки, не створюючи перешкод для повітряного потоку, що зберігає ефективність роботи вентиляційної системи.
Вентилятор оснащений вбудованим термореле, яке дозволяє автоматично перезапускати пристрій у разі перегріву, забезпечуючи безпеку та тривалий термін служби. Монтаж Ruck EL 710 EC 01 не потребує додаткового простору — установка проводиться прямо в каналі, а продумана конструкція корпусу спрощує монтаж та експлуатацію.
Високоякісний канальний вентилятор Ruck EL 710 EC 01 ідеально підходить для будь-яких приточно-витяжних систем, забезпечуючи рівномірний та стабільний потік повітря. Придбати пристрій на вигідних умовах можна на сайті компанії Альтер Ейр з наданням усіх консультацій щодо монтажу та експлуатації, що гарантує максимальну ефективність роботи обладнання.
Габаритне креслення Ruck EL 710 EC 01


















