Канальний вентилятор Ruck EL 355 D2 01

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ruck |
| Розхід повітря | 4970 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2920 об/мин |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 354 х 354 х 396 мм |
| Споживана потужність, Вт | 920 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 17.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 355 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Енергозберігаючий круглий вентилятор EL 355 D2 01 німецького виробництва Ruck управляється за допомогою перетворювача частоти. Цей факт вказує на те, що висока продуктивність може бути досягнута і не при повному навантаженні.
Будова пристрою виконано в такому варіанті, щоб скоротити витрати на електроенергію, так чином ми отримуємо лопатки з незвичайним контуром. В результаті утворюється меридіональна канал, через який проходить повітряний потік.
Високий коефіцієнт корисної дії отримуємо завдяки високій продуктивності 4970 м3/год і низькій споживаній потужності 920 Вт. Електродвигун захищений від попадання пилу або інших забруднень, так як розташований поблизу втулки. Монтаж проводиться безпосередньо в повітропроводі, що не вимагає додаткового простору.
Вентилятор турбінного типу EL 355 D2 01 виробництва Ruck купити за оптимальними цінами можливе в магазині Альтер Ейр. Найкраще співвідношення якості і економії.
Габаритне креслення Ruck EL 355 D2 01


















