Осьовий вентилятор для ванної Вентс 100 Квайт ТН, з таймером і датчиком вологості

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 97 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 25 дБА |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IP45 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158х158 мм |
| Споживана потужність, Вт | 7,5 Вт |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Більш гідного вентилятора, ніж Вентс 100 Квайт ТН для побутових приміщень (кухні, санвузли, ванні кімнати), не варто й шукати.
Він відрізняється високою продуктивністю і низьким споживанням електроенергії, тому на його експлуатації Ви можете істотно заощадити. Відмінна якість матеріалу і міцність двигуна здатні значно продовжити термін використання. Для максимального комфорту й ергономічності пристрій можна запрограмувати на зручний час відключення, цю функцію виконує таймер.
Особливістю даної моделі виступає спеціально влаштований датчик, який стежить за рівнем вологості в приміщенні. Спрацьовує якщо показник вологості не вище 60%, після цього вентилятор переходить в режим інтенсивної роботи, для того, щоб виключити появи конденсату. Управління приладом здійснюється за допомогою вимикача освітлення, але його треба купувати окремо, так як в комплекті не йде.
Купити вентилятор Вентс 100 Квайт ТН за найнижчою ціною можливо тільки в офіційного представника компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Вентс 100 Квайт ТН
Габаритне креслення Вентс 100 Квайт ТН
Внутрішній устрій Вентс 100 Квайт ТН












