Канальний вентилятор для круглих воздуховодов Soler&Palau VENT-100NK

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 290 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 44 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2600 об/м |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 243 х 195 х 243 мм |
| Споживана потужність, Вт | 61 Вт |
| Робоча температура, °C | -20°С до +60°С |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Термостійкість |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальні вентилятори Soler&Palau Vent 100 NK монтуються в повітроводах круглого перерізу і застосовуються для вентиляції побутових, адміністративних і комерційних будівель.
Завдяки оцинкованому корпусові з листової сталі, дані пристрої здатні переміщати значну кількість повітря, при цьому уникаючи перегріву в роботі.
Міцний корпус так само захищає вентиляційний пристрій Soler&Palau Vent 100 NK від впливів зовнішнього середовища і забезпечує стабільну і довговічну роботу.
Установка даного вентиляційного пристрою здійснюється в повітроводах круглого перерізу в будь-якому положенні відносно осі обертання.
Електродвигуни вентиляторів Soler&Palau Vent 100 NK оснащені вбудованою термозахистом, яка автоматично відключає пристрій у разі перевантаження.
Для збільшення надійності, клемна коробка знаходиться зовні вентилятора і не повинна перебувати під дією високої температури.
Компанія Альтер Ейр займається продажем канальних вентиляторів Soler&Palau Vent будь-якого діаметра.
Особливості вентилятора:
- Корпус з оцинкованої сталі
- Висока продуктивність роботи
- Вбудований термозахист двигуна
- Монтаж в будь-якому положенні
Для отримання більш детальної інформації стосовно технічних характеристик і функціональних особливостей вентиляторів Soler&Palau Vent 100 NK, звертайтеся до наших персональних менеджерів за вказаними телефонами.


















