Канальний вентилятор для круглих повітроводів Soler&Palau TD-250/100

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 180/240 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26/31 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1850/2200 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 252x204x575 мм |
| Споживана потужність, Вт | 18/24 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau TD-250/100 - канальний вентилятор, який безперечно є моделлю, найбільш придатною для встановлення не тільки в офісних приміщеннях, але і для будівель промислового призначення.
Безшумна ефективна робота вдало поєднана з компактними розмірами пристрої, що дозволяють його установку на невеликій площі.
Конструкція вентилятора дозволяє забезпечити доступ до двигуна без розбирання воздуховода, що доводить практичність даної моделі.
Енергозберігаючий однофазний двигун розрахований на тривалу роботу без ризику перегріву завдяки потужному термічному захисту, передбаченої розробником.
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-250/100 є показником якості європейської продукції, при цьому ціна на виріб відповідає можливостям широких споживчих мас.
Купити канальний вентилятор Soler&Palau TD-250/100 можна на сайті компанії "Альтер Ейр" або за телефонами 0800330828, (044) 223-42-42.
















