Гігростат Maico HY 5 I

Гігростат Maico HY 5 I
Код товару: a-22045
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Гігростат Maico HY 5 I
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розміри, мм | 132х81х40 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Фазність | 1 |
| Діапазон установки | 10-50 C |
Гігростати Maico HY 5 I – це пристрої, призначені для управління вентиляторами, в залежності від показника відносної вологості повітря в приміщення. Дані пристрої використовуються для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря, наприклад в пральнях, або сушильних кімнатах.
Електронні гігростати Maico HY 5 I з вбудованим захистом, що дозволяє зберегти встановлені настройки при аварійному відключенні живлення.
Детальну інформацію та ціни про регулятори HY 5 I Maico Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити







