Геотермальний тепловий насос Viessmann VITOCAL 300-G (21 – 85,6 кВт)

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Максимальна температура опалення / ГВП | 60 / 60°C |
| Напруга зовнішнього блоку | 380-415/3/50 |
| Об'єм вбудованого бойлера ГВП | - |
| COP (B0/W35) | 4.6 |
| Енергоефективність | W35/W55 - A+++/A++ |
| Площа приміщення | 250 м² |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для басейну |
| Тип теплового насоса | Грунт – вода, вода – вода (опція) |
| Тип виконання | Моноблок |
| Теплопродуктивність при B0/W35 | 21,2 кВт |
| Підключення каскадом | Так |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБ |
| Розміри, мм | 1074x780x1085 мм |
| Споживана потужність, Вт | 2, 21 кВт |
| Тип монтажу | Настінний |
| Напруга, В | 400 В |
| Вага | 245 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Холодоагент | R410A |
| Колір | Сірий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | - |
| Рівень захисту | IP20 |
| Додаткові опції | Погодозалежне програмне управління, управління системою вентиляції Vitovent, охолодження «natural cooling» і «active cooling», нагріву басейну, каскадний режим роботи до 5 теплових насосів, дистанційне керування, діагностика роботи холодильного модуля |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Німеччина |
Якщо ви плануєте встановити у своєму будинку комфортну та екологічно чисту систему опалення, то тепловий насос Viessmann VITOCAL 300-G ідеально підходить для цієї мети. З ним у вас удома цілий рік буде комфортна температура, і при цьому ви не платитимете за електроенергію нечувані суми. І все тому, що VITOCAL 300-G - це не просто обладнання для опалення, а розумна система, яка використовує під час функціонування природну енергію, а не дорогу електрику. Пристрій може працювати як у режимі розсіл-вода, використовуючи теплову енергію ґрунту, так і в режимі вода-вода, забираючи тепло з ґрунтових вод. Крім того, ви можете вибрати одноступеневу або двоступеневу модель, залежно від розміру вашого будинку і потрібної саме вам потужності.
Особливості Viessmann VITOCAL 300-G
Керувати тепловим насосом VITOCAL 300-G досить просто. Пристрій має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, завдяки якому можна легко налаштувати всі потрібні вам параметри системи. А за допомогою спеціального додатка ви зможете керувати своїм тепловим насосом віддалено, зі смартфона або планшета. Що теж зручно, адже за потреби ви навіть не перебуваючи вдома, зможете зменшити або збільшити температуру в приміщенні, або навіть повністю вимкнути агрегат.
Якщо ви шукаєте обладнання для великих об'єктів або об'єктів з підвищеними вимогами до теплової потужності, то обов'язково зверніть увагу на цю модель. Купивши її, ви зможете об'єднати кілька теплових насосів у каскад. І таким чином зможете більш гнучко регулювати продуктивність опалення.
Viessmann - це перевірена роками німецька якість. Цей виробник гарантує довговічність і надійність свого обладнання. Тому, обравши для свого будинку VITOCAL 300-G, ви отримаєте довговічний пристрій, який довгі роки працюватиме без збоїв і поломок. А все тому, що цей агрегат виготовлений з якісних матеріалів і компонентів, що гарантує його ефективність навіть в інтенсивних умовах експлуатації.
Переваги Viessmann VITOCAL 300-G
А тепер перейдемо до переваг. Завдяки герметичному корпусу і ретельно продуманій конструкції, Vitocal 300-G працює дуже тихо. Тому, навіть якщо він буде встановлений у побутовому просторі, то жодного дискомфорту у вас викликати не буде.
Однією з переваг обладнання є його компактні розміри. Компактність дає змогу встановити його навіть у не дуже великій котельні або маленькому технічному приміщенні. Зважаючи на це, якщо у вас немає багато місця для встановлення опалювального обладнання, то Vitocal 300-G точно вам підійде. Також варто відзначити легкість установки. Агрегат має модульну конструкцію, завдяки чому монтаж можна провести швидко і без особливих складнощів.
Тепловий насос Viessmann Vitocal 300-G вирізняється не тільки високою ефективністю і компактними розмірами, а й простотою в обслуговуванні. Планове обслуговування теплового насоса рекомендується проводити один раз на рік перед початком опалювального сезону. Також періодично треба перевіряти зовнішній стан приладу на наявність механічних пошкоджень, слідів витоку холодоагенту або інших відхилень від норми.








