Двошвидкісний вентилятор Soler&Palau HV-300 A, з можливістю реверсивної роботи

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 700/750/1100 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 38/46 дБа |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1150 |
| Опції керування | Реверсивна робота |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 368 х 403 х 175-200 мм |
| Споживана потужність, Вт | 68 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 45 |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Корпусний вентилятор Soler&Palau HV-300 A – це зручність експлуатації, економічність і висока ефективність енергоспоживання, стильний і сучасний дизайн, багатофункціональність і висока продуктивність, простота монтажу і мінімальні габарити.
Дане обладнання розроблене виключно для обслуговування житлових приміщень, організації припливу і відтоку повітря з можливістю перемикання швидкостей, і як наслідку – регулювання інтенсивності обороту повітря.
Пристрій невибагливо в обслуговуванні та не вимагає створення особливих умов для успішного функціонування, має досить широкий діапазон робочих температур.
Корпус з надійного з високоміцного пластику забезпечує належний захист від всіляких пошкоджень, а так само виконує досить відповідальну функцію ізоляції, що перешкоджає проникненню вологи всередину обладнання.
Купити побутовий вентилятор Soler&Palau HV-300 A за найбільш вигідною ціною, а так само дізнатися більш детальну інформацію про технічні можливості даної моделі, Ви можете, звернувшись в салон Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau HV-300 A




















