Даховий вентилятор O.Erre Turbocamino

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | O.Erre |
| Розхід повітря | 1200 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 52,5 дБа |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Металік |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1400 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Струм | 0,6 А |
| Розміри, мм | 470х475х415 мм |
| Споживана потужність, Вт | 0,11 кВт |
| Частота | 50-60 Гц |
| Робоча температура, °C | 200 ° |
| Вага | 15 кг |
| Призначення | Робота з високотемпературним витяжним повітрям |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 175/225 мм |
| Електропідключення | 230/ 50-60 Hz |
| Фазність | 1 |
O.Erre Turbocamino – даховий вентилятор для примусового видалення відпрацьованого повітря, неприємних запахів та диму. Може працювати з високими температурами до 200 °С. Техніка значно підсилює тягу, забезпечуючи швидке видалення наслідків загоряння або деревного диму, якщо в будинку знаходиться камін.
Конструкційні особливості
Техніка виготовлена з міцних матеріалів стійких до різних погодних умов. Робоче колесо та корпус виконані з оцинкованої сталі, а зовнішній захисний ковпак з алюмінію. Додатково ковпак вентилятора може бути покритий порошковими фарбами, наприклад, під колір даху. Також, щоб уникнути випадкового потрапляння пальців рук, гілок або птахів в крильчатку вентилятора, була передбачена захисна кільцева металева решітка. Лопаті техніки мають незвично вигнуту форму, яка запобігає швидкому накопиченню сажі та кіптяви, тим самим дозволяючи вентилятору працювати довгий час без додаткових сервісних втручань.
Переваги дахового вентилятора Turbocamino:
- IP55 захист – високоефективний захист електродвигуна, який передбачає застосування техніки на вулиці. Забезпечує стійкість до можливих потраплянням води і пилу без нанесення шкоди пристрою.
- Тиристорний регулятор швидкості – управляє інтенсивністю обертів електродвигуна та швидкістю видалення повітря з приміщення
- Кулькопідшипники – зменшують звуковий тиск.
- Жаростійкість – забезпечує безперебійне видалення повітря при температурі до 200 °С.
- Витрата повітря – 1200 куб.м/год.
- Термозахист двигуна – в разі перегріву призупиняє роботу техніки, щоб уникнути поломки.
Застосування
Дахові вентилятори для посиленої тяги – це відмінне рішення для побутового використання, де є каміни або великі кухні з постійно працюючими плитами і духовими шафами. Також техніку часто використовують для комерційного призначення наприклад в супермаркетах (де є відділи кулінарії та власної випічки), складах, готелях, ресторанах з зоною барбекю тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Установка вентилятора O.Erre Turbocamino може проводитися на камінних, модульних або пічних трубах. Він не займає додаткового простору, так як розміщується за межами приміщення. Монтаж обладнання повинен здійснювати кваліфікований професіонал, оскільки від цього залежить подальша якість роботи техніки. Періодично необхідно проводити чистку димоходу і лопатей вентилятора від забруднень. Якщо техніка працює безперервно, то чистку потрібно здійснювати один раз на півроку. Управління проводиться за допомогою тиристорного регулятора, який входить в комплект поставки.
Хочете купити вентилятор Turbocamino? Замовляйте товар на сайті Альтер Ейр або телефонуйте за номером 0-800-33-08-28. Для більш детальної консультації, підбору техніки або уточнення характеристик тисніть кнопку зворотного зв'язку та найближчим часом з вами зв'яжеться вільний менеджер.























