Dantherm DanX 2 - припливно-витяжна установка для вентиляції басейну

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Dantherm |
| Розхід повітря | 1750 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Країна виробник | Данія |
| Повітряний фільтр | F7/F5 |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип нагрівального елементу | Водяний калорифер |
| Розміри, мм | 1595x1750x780 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1400 Вт |
| ТЕН | Немає |
| ByPass | Так |
| Вага | 344 кг |
| Гарантія | 12 |
| ККД рекуперації | до 95% |
| Габарити | Стандартні |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Припливно-витяжні установки Dantherm DanX 2 оптимальне рішення для вентиляції приміщень з підвищеною вологістю, таких як басейни. Багатий досвід в області промислових осушувачів повітря і вентиляційного устаткування дозволив Дантерм створити установку регулюючу не тільки повітрообмін і температуру всередині приміщення, але і відносну вологість повітря.
Саме наявність цієї функції радикально відрізняє ці установки від припливно-витяжних агрегатів інших виробників. Подвійний рекуператор в комплексі з тепловим насосом відповідає за обігрів та охолодження повітря, в залежності від часу року, в приміщенні з мінімальними витратами енергії, а так само за осушення повітря. якщо осушення повітря не требуеся, то тепловий насос відключається.
Повітряні фільтри (клас F7 для припливного повітря, F5 - витяжного) - за чистоту в приміщенні і всередині вентиляторної установки.
EC двигуни вентиляторів дозволяють працювати установці практично безшумно з мінімальним споживанням електроенергії.
Корпус з антикорозійним покриттям дозволяє без проблем працювати установці навіть в несприятливих умовах (50 мм шар для зовнішніх стінок, 30 мм шар для внутрішніх перегородок). Більше того, внутрішній шар з мінеральної вати не тільки покращує акустичні характеристики, але і зберігає тепло, знижуючи втрати в рекуператорі.
Система управління Dantherm Air Handling DапХ 2 повністю автоматична і створена на базі контролера Ноneywell MVC, він розміщений на лицьовій панелі установки, на його LCD екрані відображаються всі необхідні для користувача настройки - літні, зимові, нічні і денні режими вже встановлені. Крім вбудованих функцій припливно-витяжні установки дантерм підтримують установку додаткового обладнання - електричних і водяних нагрівачів, водоохолоджуваним конденсатором, іа так само датчиків руху для реагування на присутність людей.
Якщо вам потрібно більше інформації щодо технічних характеристик установки або хочете замовити проектирвоание системи на її базі звертайтеся до інженерам Alter Air за телефоном: 0800330828.
Робоча характеристика Dantherm DanX 2
Габаритне креслення Dantherm DanX 2 в лівосторонньому виконанні
Габаритне креслення Dantherm DanX 2 в правосторонньому виконанні



















