Безшумний вентилятор канальний Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 430/570 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 17/22 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1950/2500 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 274x221x484 мм |
| Споживана потужність, Вт | 44/50 Вт |
| Робоча температура, °C | -20...+60 С |
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150/160 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT призначений для монтажу в круглі повітроводи. Компактний розмір пристрою дозволяє робити це в підвісній стелі або в невеликому просторі, не зачіпаючи зайву площу. Завдяки максимальній продуктивності в 550 м³/год, вентилятор може функціонувати не тільки в житловій будівлі, але і в комерційних приміщеннях: офіс, магазин, школа або кафе.
Кріпильний кронштейн спрощує процес монтажу. За допомогою спеціальних хомутів до нього кріпиться основний корпус вентилятора, а між ними розміщуються гумові ущільнювачі, які призначені для запобігання витоку повітря і перешкоджають появі вібрацій. Подальше очищення компонентів або сервісне обслуговування проходить швидко, без демонтажу загального воздуховода. Підключення харчування здійснюється за рахунок клемної коробки, яка обертається на повний оборот (360°).
Тиху роботу вентилятора забезпечує внутрішня конструкція перфорованої структури, що пропускає через себе звукові хвилі і далі спрямовуючи їх на шумопоглинальний матеріал, який знаходиться всередині подвійного корпусу. Таким чином, рівень шуму не перевищує 27 дБ, що дозволяє проводити монтаж поблизу житлових кімнат. Також всередині пристрою розташовується електричний однофазний двигун, який працює на трьох рівнях продуктивності, регульованою напругою. Функціонує він на кулькових підшипниках, які гарантують довгий період роботи (до 30 000 годин), а термозахист дозволяє працювати пристрою без перегріву. Двигун має клас захисту IP44 і тип ізоляції B.
Корпус TD-500/150-160 SILENT виготовлений з міцного пластику і не подається корозії, навіть при тривалій експлуатації. Отримати додаткову інформацію та придбати дану модель можна в салоні компанії Альтер Ейр - офіційного дилера Soler&Palau, зателефонувавши за номером 0800330828.
Робочі характеристики моделі
Габаритні розміри вентилятора













