Безшумний вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 100 CZ Marble Black DESIGN 4C

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 188 х 188 х 129,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 100 CZ Marble Black DESIGN 4C - економічна модель, забезпечує нормальний мікроклімат приміщення.
Конструктивні особливості вентилятора характеризуються мінімальним рівнем шуму:
- аеродинамічна решітка перешкоджає поширенню шуму;
- спеціальні гумові "сайлент-блоки" не допускають передачі вібрації від роботи двигуна до корпусу.
Оригінальне оформлення заслуговує уваги дизайнерів. Зворотний клапан виконує роль бар'єра, що перешкоджає потоку повітря з вимкненого вентилятора.
Використання кулькових підшипників забезпечує тривалу експлуатацію, без профілактичного обслуговування (30000 год).
Вентилятор розроблений для благоустрою невеликих приміщень. Універсальна модель для настінного, стельової установки.
Для придбання Soler&Palau Silent 100 CZ Marble Black DESIGN 4C звертайтеся в Альтер Ейр, після попередньої консультації Ви отримаєте вентилятор на самих вигідних умовах. Тел.: 0-800-33-08-28; 223-5-223.
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CZ Marble Black DESIGN 4C
Робоча характеристика Soler&Palau Silent 100 CZ Marble Black DESIGN 4C















