Безшумний канальний вентилятор відцентрового типу Ostberg IRE

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 4248 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 52 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1380 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розміри, мм | 780x918x780 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1880 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 |
| Вага | 68.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 600x350 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Канальні вентилятори шведської компанії Ostberg IRE можуть бути встановлені як в прямокутних, так і в круглих системах повітроводів.
Високий рівень шумоізоляції досягається з допомогою 50 мм шару мінеральної вати.
Корпус моделі вентилятора виготовлений з гальванізованої сталі.
Для захисту від перегріву використовуються вбудовані термоконтакти, які реалізують функцію автоматичного перезапуску у вентиляторах.
Регулювання швидкості обертання здійснюється за допомогою тиристора або трансформатора.
Розташування двигуна і робочого колеса канальних вентиляторів Ostberg IRE на орендованій пластині корпусу, дозволяє значно спростити обслуговування даних пристроїв.
Канальні вентилятори можуть встановлюватись в будь-якому положення відносно осі обертання.
Детальну інформацію та ціни вентиляторів у звукоізольованому корпусі Ostberg IRE Ви можете дізнатися у консультантів Альтер Ейр.














































